Последние новости ДОФП

Дніпропетровська обласна федерація пауерліфтингу вітає з перемогою на чемпіонаті Європи з жиму лежачи серед юніорів майстра спорту України БІЛИКА АНДРІЯ та його тренера (батька) Білика Юрія Васильовича.
В останній спробі він показав переможний результат 217,5 кг у ваговій катогрії до 83 кг.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Дніпропетровська обласна федерація пауерліфтингу вітає з днем народження, члена Ради ДОФП, суддю Національної категорії, Майстра спорту України, ГАЙБЕЯ ЄВГЕНА ЮРІЙОВИЧА.

Бажаємо міцного здоров'я, добробуту та легкої штанги на помості та в житті :)

Керівний склад Дніпропетровского обласного осередку ФПУ висловлює найщиріші поздоровлення Малікову Валентину з неперевершеним виступом на Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу та здобуттям першого місця в ваговій категорії до 83кг. Валентин показав результат, який гідний для змагань европейского або світового рівня і встановив плеяду рекордів України в віковій категорії Мастерс 1 та рекорд України в жимі лежачі.

21617996 1562107503858426 5957490900554660644 n

Вітаємо вас Валентине з вдалим виступом та бажаємо не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові спортивні вершини на українських та світових змаганнях.

З повагою, колектив Дніпропетровского обласного осередку ФПУ.

Шановні спортсмени, тренери та судді, які планують приймати участь у Всеукраїнських змаганнях з пауерліфтингу. Федерація Пауерліфтингу України тепер приймає заявки через он-лайн режим. http://ukrpowerlifting.com/?page_id=642

Тобто тепер на ВСІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ змагання подати заявку від Дніпропетровської області можливо через представника нашої федерації. Це означає, що так само необхідно надсилати ПОПЕРЕДНІ ЗАЯВКИ на нашу електрону скриньку Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. згідно правил (Положень або Регламентів) формування заявок ФПУ і представник федерації буде іх вносити до бази даних ФПУ.

Дотримуйтеся строків подачі заявок і враховуйте, що те, що на внесення їх до бази даних ФПУ теж потрібен час!!!

Христов Дмитрий - Мастер Спорта Украины по пауэрлифтингу, тренер с более чем 10-летним стажем. Имеет профильное спортивное образование.

Волошина (Хлебодарова) Ирина - Мастер Спорта Украины Международного класса по пауэрлифтингу, тренер по пауэрлифтингу, профильное спортивное образование.

Коряка Евгений - Мастер Спорта Украины по пауэрлифтингу, тренер по пауэрлифтингу, профильное спортивное образование.

6119
Приседания — одно из базовых спортивных упражнений (в том числе в пауэрлифтинге и культуризме); выполняющий упражнение приседает и затем встаёт, возвращаясь в положение стоя. Приседание считается одним из важнейших упражнений не только в силовом спорте, но и в общефизической подготовке, а также используется в качестве подсобного упражнения в процессе подготовки спортсменов практически всех спортивных дисциплин. Для улучшения результатов в приседаниях используйте протеин Биос Техмолпром.

6158
Жим лёжа — базовое физическое упражнение со свободным весом. Выполняющий упражнение ложится на скамейку, опускает гриф до касания с грудью и поднимает до полного выпрямления в локтевом суставе. Используется в бодибилдинге как упражнение для развития больших и малых грудных мышцтрицепсов и переднего пучка дельтовидной мышцы.

A35KF8mhG2g
Становая тяга — базовое (многосуставноеупражнение, выполняемое обычно со штангой, а также с гантелью или гирей, удерживаемыми между ног обеими руками. Используется как общий элемент физической подготовки и является одной из соревновательных дисциплин в таких видах спорта как пауэрлифтинг и силовой экстрим, применяется также и бодибилдерами для укрепления мышц поясницы, что позволяет в приседаниях лучше прокачивать ноги.

ПриседанияЖим лежаСтановая тяга